سجاده فرش کد 50491

نحوه محاسبه قیمت فرش سجاده:

به علت پاخور بالای فرش ها ی سجاده ای ( فرش محرابی یا سجاده فرش ) و فرش تشریفات ( فرش قرمز یا فرش هتل ) ضرورت دارد که خریداران در خرید فرش سجاده ای،نمازخانه ، فرش محرابی ، سجاده فرش دقت کافی به خرج دهند و از خرید سجاده فرش های با کیفیت پایین پرهیز نمایند.

 

ابتدا به جنس نخ فرش سجاده دقت کنید:

باید دقت کنید که جنس نخ فرش نمازخانه حتما از الیاف اکریلیک بایر آلمان باشد.

 نخ های فرش مسجدی باید هیت سِت شده ( بدون پرزدهی ) باشند.

تجربه به ما ثابت کرده است که الیاف اکریلیک شرکت های ریسندگی دیگر برای فرش سجاده مناسب نیستند.

چرا که نخ اکرولیک اولا حتما باید هیت ست باشد.به این دلیل که طی فرآنید هیت ست دگی علاوه برا افزایش مقاومت نخ پرزدهی آن نیز کاهش می یابد.

به ویژه قابل ذکر است که فرش های بافته شده از الیاف پلی استر و الیافBCF به هیچ وجه مناسب فرش سجاده، فرش محرابی نمی باشند .

حتی اگر با تراکم بالا بافته شده باشند چون در مدت بسیار کوتاهی مقاومت و ظاهر اولیه خود را از دست می دهند و با پرزدهی فراوان زود مندرس و کوبیده می شوند و موجب آزردگی خاطر نمازگراران مسجد می گردند.

 

به کیفیت بافت فرش سجاده ( شانه و تراکم دقت کنید )

در مساجد پر رفت و آمد و شلوغ که سه وعده نماز می گزارند و علاوه بر این جلسات و مراسم های مذهبی مختلفی در آن برگزار می گردد شانه و تراکم فرش سجاده اهمیت پیدا می کند.

چرا که هرچه شانه سجاده فرش افزایش یاید سجاده فرش حالت دستباف گونه میگیرد و هر چه تراکم فرش سجاده افزایش یابد فشردگی سجاده فرش بیشتر شده و مقاوت فرش سجاده ای افزایش می یابد و وزن سجاده فرش بیشتر می شود و این عامل موجب عدم پارگی و از هم گیسختگی فرش مسجد می شود.

 

به دستگاه سجاده باف دقت نمایید:

دو دستگاه بافت شونهر و و وندویل بهترین دستگاه های بافت فرش سجاده و فرش ماشینی می باشند.

سایر دستگاه ها متفرقه بوده ولی این دو دستگاه امتحان پس داده و بهترین کیفیت سجاده فرش را بافت میزنند بدون اشتباه در سطح فرش نمازخانه.

قابل ذکر است که دستگاه HCP  وندویل بلژیک بهترین دستگاه سجاده باف ممکن می باشد.

 

به نصب سجاده فرش دقت نمایید:

حتما و حتما برای مفروش نمودن سجاده فرش از افراد خبره استفاده کنید. چرا که اگر نابلد باشید و سجاده فرش را در کل مسجد و کیپ مفروش نکیند موجب جمع شدگی و پارگی سجاده فرش می شود.

 

به جارو کشیدن فرش سجاده دقت کنید:

زود به زود سجاده فرش را جارو نمایید تا کثیفی و آلودگی وارد بافت و عمق سجاده فرش نشود.

تنها سالی یکبار سجاده فرش را به قالیشویی بدهید.چرا که در قالیشویی فرش سجاده را با فشار زیادی شست و شو می دهند و بیش از یکبار در سال بافت سجاده فرش را از بین می برد.

 

به متراژ سجاده فرش دقت نمایید:

همچنین هرچه که متراژ فرش سجاده افزایش یابد مسلما قیمت فرش سجاده ای مسجدی نیز افزایش می یابد.

 

چند نکته اساسی در مورد قیمت فرش سجاده ای مسجدی:

رنگ سجاده فرش در قیمت آن تاثیری ندارد.

همچنین نقشه سجاده فرش نیز بر قیمت فرش مسجد تاثیری نمی گذارد.

اگر شما عزیزان طرح خاصی مد نظر داشتیید که نیاز بود طراحی کنید تیم طراح سجاده فرش مناجات در قبال طراحی فرش سجاده هزینه ای تز شما عزیزان دریافت نمی کند.

قیمت حمل سجاده فرش بسته به مکان فرستادن فرش سجاده ای محاسبه می شود.

نصب سجاده فرش بسته به متراژ خریداری شده فرش سجاده تخفیف می خورد.

همچنین شرکت سجاده فرش مناجات بابت اعطای ضمانت نامه فرش سجاده خود هیچ مبلغ اضافه ای از شما عزیزان در یافت نمیکند.


تخفیف در قیمت سجاده فرش ، در ماههای محرم ، رمضان ، ربیع الاول و اعیاد ملی و مذهبی:

شرکت سجاده فرش مناجات بنابر تعهداتی که در مجموعه فرش سجاده خود دارد. سعی نموده است که بهترین تولیدات سجاده فرش،فرش سجاده ای، فرش سجاده ، فرش محرابی فرش نمازخانه، فرش جانمازی، فرش تشریفاتی را به خریداران سجاده فرش ارائه نماید.

 

و تخفیف های خود را در خرید های فصلی و خرید سجاده فرش،فرش سجاده ای، فرش تشریفاتی، فرش محرابی، فرش مسجدی، فرش نمازخانه، فرش جانمازی،سجاده در ماه هایی چون ماه مبارک رمضان،ماه محرم و ماه ربیع الاول و اعیاد ملی مذهبی پخش نماید.

 

تا خریداران سجاده فرش مناجات در ایام مذکور از فروش ویژه سجاده فرش و تخفیف قیمت فرش سجاده ای نمازخانه برخوردار شوند.

 

سجاده فرش کد 50491

 

سجاده فرش محرابی

 

مشاوره ی رایگان جهت خرید فرش سجاده ای : 

 

 09133611739  خانم بزرافشان
 09131630120 آقای یوسفیان 

کانال تلگرام سجاده فرش


سجاده فرش,فرش سجاده,فرش سجاده ای,فرش مسجد,فرش مسجدی,شرکت سجاده فرش,فروش اینترنتی فرش سجاده ای,لیست قیمت فرش مسجدی,فرش نمازخانه,فرش مصلی,فرش حسینیه
سجاده فرش مسجدی سجاده ,قیمت ,دستگاه ,مسجدی ,بافت ,افزایش ,شرکت سجاده ,ربیع الاول ,سجاده فرش،فرش ,فرش،فرش سجاده ,خریداران سجاده ,سجاده فرش،فرش سجاده

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

كافي نت شتاب چاپ دیجیتال حرفه ای خندانده تو بلاگ عکس نوشته مشاور شهر زنجان DJARK اخبار پزشکی و سلامت رایگان سایت حقوقی هادی کاویانمهر نقاشی ساده درمورد سوخت نام چند حوضه آبریز استان البرز قبر کیان ایرانی در کدام شهر است معنی چو خواهی که نامت نماند نهان مکن نام نیک بزرگان نهان. چیست دانلود اهنگ عرق چهار لیتری اهنگ سربازی 18سالم شده هوسی در گذشته قسمت اخر رمان هوسي در گذشته رابطه در حضور همسر اول داستان زندایی جونم گندش دریاهوگروپ رمز هاي بازي سرقت بزرگ 7براي سوني 2